Osiągnięcia uczniów

 

 ROK SZKOLNY 2018/2019 

 

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE:

„ Mistrzem pięknego czytania” w kategorii klas VII, VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum została uczennica klasy III – Monika Bukowska.

- II miejsce – Kinga Chlebek klasa III ( kategoria uczniów kl. 0 – III, wiersze w XXIX „Święto Gwary Góralskiej” 

- wyróżnienie – Łukasz Mroszczak klasa VII (kategoria kl. VII – VIII i III gimn., wiersze) w XXIX „Święto Gwary Góralskiej” 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

-  I miejsce w Turnieju Koszykówki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Nowy Targ w kategorii dziewcząt.

- Ewelina Kopeć najlepszą zawodniczką Turnieju Koszykówki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gminy Nowy Targ w kategorii dziewcząt.

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE:

- I miejsce Weronika Garbacz (klasa 5), II miejsce Zuzanna Zarycka (klasa 5), II miejsce Jan Gąsienica (klasa 4), III miejsce  Joanna Strama (klasa 5), III miejsce Maria Zagata (klasa 5), - w Konkursie Fotogaficzno - Plastycznym "Przechodniu, powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie - Miejsca Pamięci Narodowej w Nowym Targu i na Podhalu".

- WYRÓŻNIENIA: Julia Kowalczyk, Ewelina Chrobak, Maksymilian Bryja, Gabriela Niemiec, Martyna Furczoń, Sebastian Bryja, Aleksandra Sikora, Karolina Gąsienica, Jan Pudzisz, Szymon Gancarz, Adrian Murańka, Paulina Dziadkowiec, Gabrysia Janasik, Patryk Bryja, Joanna Kowlaczyk, Piotr Kowalik, Patryk Ambroż - w Konkursie Fotogaficzno - Plastycznym "Przechodniu, powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie - Miejsca Pamięci Narodowej w Nowym Targu i na Podhalu".

- NAGRODA: Jan Gąsienica (klasa 4), Łukasz Polaczek (klasa 3 gimnazjum), WYRÓŻNIENIE: Joanna Kowalczyk (klasa 4), Karolina Kołodziejczyk (klasa 7) - w XXIII Konkursie Plastycznym "Niepodległość".

- Nagroda: Maria Bryja (klasa 2), Zuzanna Siuta (klasa 4) - w IX edycji Konkursu Plastycznego „Czysta woda – zdrowe życie”.

W kategorii malarstwo na szkle kl. IV –VI: I miejsce Aleksandra Sikora (klasa 5), III miejsce Weronika Garbacz (klasa 5) - w XXII Gminnym Konkursie Szopek w Rogoźniku.

- W kategorii malarstwo na szkle kl. VII -VIII i gimnazjum: I miejsce Justyna Gał (klasa 8), III miejsce Łukasz Polaczek (klasa 3 gimnazjum) - w XXII Gminnym Konkursie Szopek w Rogoźniku.

 

 

 

 


SERDECZNIE GRATULUJEMY

NA GÓRĘ